Wyszukaj produkt

Jeśli poszukujecie Państwo drzwi, które będą idealnie dopasowane wyglądem i rozmiarem do Waszego wnętrza, zapraszamy do nas. Firmy Oktet, która stolarką drzwiową zajmuje się od 1991 roku.

Proponowane przez nas drzwi wykonane są przede wszystkim z drewna. Drewno to naturalny materiał od wieków wykorzystywany do produkcji stolarki. Obecnie drzwi produkowane są przy zastosowaniu najnowszych technologii w oparciu o wysokiej jakości surowce. Charakterystyczny rysunek drewna w połączeniu z odpowiednio dobraną barwą zapewniają wspaniały wygląd naszym drzwiom. Firma Oktet zapewnia wszechstronną profesjonalną pomoc począwszy od podjęcia decyzji przez pomiar, transport, montaż, serwis gwarancyjny i po gwarancyjny. Realizujemy zamówienia na drzwi o różnych kształtach, rozmiarach i formach zamykania, we wszelkich kombinacjach kolorów i gatunków drewna egzotycznego oraz krajowego.

Wykonane na indywidualne zamówienie drzwi zapewnią niepowtarzalny wygląd wnętrzu każdego domu.

Drzwi - Słownik terminów.

Nie wszystkie nazwy związane z drzwiami są znane.
Tu wyjaśniamy niektóre z nich.

 Czytaj >>

Usługi Pomiaru - Dzwi Wewnętrzne Warszawa

Usługi i pomiar

Pomiar jest u nas bezpłatny. Wykonujemy go na zlecenie klienta , który zamawia u nas drzwi z montażem. Pomiaru możemy dokonać nawet w sytuacji ,kiedy nie jest jeszcze położona podłoga.

Montaż Drzwi Wewnętrzne Warszawa

Montaż

Montażu drzwi dokonujemy po wszelkich pracach brudnych i położeniu podłogi, a także po pomalowaniu ścian.

Transport Drzwi Wewnętrzne Warszawa

Transport

W przypadku, kiedy Oktet montuje drzwi - transport jest bezpłatny.

Lokalizacja Oktet Drzwi Wewnętrzne Warszawa

Kontakt

OKTET S.p. z o.o.
ul. Bartycka 26 paw. 15
00-716 Warszawa
Tel: 501-625-102