Wyszukaj produkt

Okcia drzwi wewnętrznych WarszawaW zależności od tego czy wybierzemy drzwi z felcem czy bez felcu - stosujemy różne rodzaje zawiasów. Do drzwi z felcem stosujemy wkręcane zawiasy regulowane. Do drzwi bez felcowych / które mamy w ofercie już od 15 lat - niektórzy twierdza że to nowość/ można zastosować zawiasy widoczne lub chowane. Ostatnio bardzo modne zrobiły się zawiasy chowane. Na rynku jest ich duży wybór, a co za tym idzie jest duża rozpiętość w cenie.

Oktet do drzwi z pełnego drewna stosuje wyłącznie zawiasy niemieckiej firmy Simons Werk. Są one droższe od zawiasów włoskich czy importowanych z Chin , ale chcemy mieć pewność, że będą działać przez wiele lat bez zarzutu. Należy jednak zauważyć, że nie wszędzie będzie efekt krytych zawiasów - o szczegóły spytać należy sprzedawcę. Zamki do drzwi z felcem i do drzwi bez felcowych w zasadzie mogą być stosowane takie same. Różnica polega tylko na zastosowaniu odpowiedniej blachy do zamka.

Drzwi - Słownik terminów.

Nie wszystkie nazwy związane z drzwiami są znane.
Tu wyjaśniamy niektóre z nich.

 Czytaj >>

Usługi Pomiaru - Dzwi Wewnętrzne Warszawa

Usługi i pomiar

Pomiar jest u nas bezpłatny. Wykonujemy go na zlecenie klienta , który zamawia u nas drzwi z montażem. Pomiaru możemy dokonać nawet w sytuacji ,kiedy nie jest jeszcze położona podłoga.

Montaż Drzwi Wewnętrzne Warszawa

Montaż

Montażu drzwi dokonujemy po wszelkich pracach brudnych i położeniu podłogi, a także po pomalowaniu ścian.

Transport Drzwi Wewnętrzne Warszawa

Transport

W przypadku, kiedy Oktet montuje drzwi - transport jest bezpłatny.

Lokalizacja Oktet Drzwi Wewnętrzne Warszawa

Kontakt

OKTET S.p. z o.o.
ul. Bartycka 26 paw. 15
00-716 Warszawa
Tel: 501-625-102